Siteler TV TUBE VİDEOLAR
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol
Siteler tv ana sayfa

Canım Kardeşim Müge Mine Mıncır Ve Manav Keloğlan Ile Renklerle Sebzeleri Ve Meyveleri öğreniyoruz

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Siteler TV - Kategori: Çizgi Film
111 İzlenme

Açıklama

Canım kardeşim Müge Mine Mıncır ve manav Keloğlan ile renklerle sebzeleri ve meyveleri öğreniyoruz. Ücretsiz Abone Ol : https://goo.gl/xR2qHK Toys and Fun abone olmak için tıklayın: https://goo.gl/OzCiV5 Canım Kardeşim çizgi filmi karakterleri peluş Müge, peluş Muncır kısaca Müge Mine Mıncır da diyebiliriz ve Keloğlan çizgi filmi karakteri manav Keloğlan ile birlikte renklerle Meyveleri öğreniyoruz. Songül abla ve kız oyuncakları ndan Canım Kardeşim oyuncakları ile kesilebilen oyuncaklar yani kesilebilen meyveleri Niloya sepeti ne doldurduktan sonra oyuncak terazi de tartıp oyuncak para ödemesi yapıyoruz. Hep birlikte canım kardeşim izle yip terazi oyuncağı yani oyuncak tartı daki sebzeleri öğrenelim.

Canım kardeşim çizgi filmi karakterleri ile sebzeleri ve meyveleri öğreniyoruz. Mine elindeki limon ile ablası Müge’nin yanına gelerek ablacım mandalina yermisin diyor. Müge kardeşine elindekinin mandalina değil Limon olduğunu söylüyor. Mge kardeşine sebze ve meyveleri öğretmek için onu manava götürüyor. Bu sırada Mıncır yerdeki limonu görüyor ve Minenin Hala sebze ve meyveleri öğrenemediğini anlıyor .

Canım kardeşim oyuncakları Müge ile Mine Meyve sebzeler almak için manav Keloğlan’a geliyorlar. Keloğlan kız kardeşler ne istediklerini soruyor vbe karşılığında onlardan herşeyden almak istedikleri cevabını alıyor. Kardeşine renklerle meyve ve sebzeleri öğretmek isteyen Müge Keloğlan’a tezgahdaki herşeyden birer tane almak istediğini söylüyor. Keloğlan Niloya sepetine sebzelerden birer tane koyuyor be oyuncak terazi de diyebileceğimiz oyuncak tartı da kaç kilo geldiklerini ölçüyor.

Niloyanın sepetine ananas, mısır, limon ve portakal ile çilek patlıcan, yumurta ve mantar gibi ürünler koyan Müge sonrasında mantar, havuç karpuz ve elma ile havuçun yanı sıra muz ,domates ve marul gibi gıdalarıda sepete ekliyor ve Keloğlan’ da onlara kesme tahtası ile oyuncak kesme aleti hediye ediyor. Toplamda 58 TL hesabı oyuncak para ile ödeyen Müge parasının üzerini alarak kardeşi ile birlikte evlerine doğru yola çıkıyorlar. Zaten karnı acıkan Mıncır mis gibi meyve kokularını alınca ağzı sulanıyor. Mine ağzı sulanmak deyiminin ne olduğunu ablasına soruyor.

Müge sebze ve meyveleri kardeşine öğretmek için Songül ablasından yardım istiyor. Songül abla kesilebilen meyve ve sebzeleri renkleriyle birlikte Mineye öğretmeye başlıyor. Yeşil marul,turuncu havuç ve kırmızı renkli elma ile birlikte kırmızı domatesin yanı sıra yaz meyvelerinden dışı yeşil ve siyah içi ise kırmızı olan karpuzu Mine’ye öğreten Songül abla sarı renkli muz, sarı renkli ananas ve turuncu renkli portakal ile Minenin ne olduğunu bilemediği sarı renkli limonun yanı sıra mantarıda öğretiyor. Mısır, mor patlıcan ile manav Keloğlan’ın verdiğin pastayı da öğrettikten sonra son olarak Yumurta ve çileği de Mine’ye öğretiyor.

Ücretsiz abone olun ve yeni bölümlerimizi kaçırmamak için zile basmayı unutmayın.

Ücretsiz Abone Ol : https://goo.gl/xR2qHK
Toys and Fun abone olmak için tıklayın: https://goo.gl/OzCiV5

HanimisH TV Tüm Bölümleri İzlemek için Tıklayın: https://goo.gl/8OEByT
Toys and Fun Tüm Bölümleri İzlemek için Tıklayın: https://goo.gl/HfYtzL
Oyuncak Hikayeleri Bölümleri için tıklayın: https://goo.gl/7tUdhr
Oyuncak Tanıtımı Bölümleri için tıklayın: https://goo.gl/xppXbG
Çocuk şarkıları Dinlemek için Tıklayın : https://goo.gl/7QRgW6

Koca Ayı sürpriz yumurta getirdi Maşa çamaşır makinesine sakladı Niloya bulabilecek mi? izlemek için tıklayın: https://goo.gl/hCecfC

En havalı stres çarkı hareketleri - üst üste sekiz tane, Beş parmağımda beş stres çarkı çevirdim izlemek için tıklayın: https://www.youtube.com/watch?v=Ig5LvbnJftE


Hanimish TV’yi izlediğiniz için teşekkür ederiz. Yeni bölümlerimizi kaçırmamak için abone olun. Çocuk kalın mutlu kalın.
Sevgiler. Hanimiş TV

Commenting disabled.
Siteler TV Dünya Rehberi Siteler tv ana sayfa Stüdyo Pamosid ana sayfa Siteler TV Dünya Rehberi

RSS

Siteler TV Desteğinde Siteler Pazarı E Ticaret sayfasıSiteler TV Desteğinde Siteler Pazarı Güvenli E Ticaret sayfası
Siteler tv ana sayfa Siteler TV Dünya Rehberi