Siteler TV TUBE VİDEOLAR
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol
Siteler tv ana sayfa

Cinsel İlişkide Başa Gelen En Utanç Verici 7 Şey

1
Siteler Pazarı ana sayfa
You can skip to video in 1

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Siteler TV - Kategori:
31 İzlenme

Açıklama

Abone ol: https://goo.gl/WvmdmG
Cinsel ilişki esnasında başa gelen 7 utanç verici şey . Yasınız 18´in altındaysa bu videoyu izlemeden geçmenizi öneririz. Geri kalan için keyifli seyirler. Pek çok kadın ilişki esnasında ağzına kaçabilecek ufak kıllarla bahsetmek zorundadır. Bu saç veya vücut kılları olabilir. Maalesef pek çok erkek vücudundaki kılları temizleme konusunda pek de istekli değildir. Aslında depılasyon konusunda üşengeç olan bazı kadınları görmek de hiç zor değil. Gene de ağza kaçabilecek kıllar için en azından ilişki öncesi önlem almak fena bir fikir değildir.

Ve kötü kokular… Romantizmi hızlı bir şekilde öldürebilecek bir şey varsa o da nedenini anlayamadığınız burnunuza gelen tuhaf bir kokudur. Bu soğan kokusu, terlemiş çorap ya da daha kötüsü kirli bir iç çamaşırı olabilir. Kötü haber vermekten hiç hoşlanmasak da maalesef pek çok kişi dişlerini fırçalamaya ve bir ağız suyu kullanmaya üşeniyor. Bu basit kuralları sadece cinsel ilişki esnasında değil her an uygulanmak zorunda olsak da kişisel temizliğine dikkat etmeyen pek çok kişi var.

Peki bir anda gelen kramplara ne demeli? Çok az kişi egzersiz yapıyor ve vücut esnekliğimiz oldukça düşük. Bu da cinsel bir ilişki esnasında utanç verici o kramplara neden olabiliyor. Yapılan araştırmalar bunun nedeninin kadın veya erkeğin başetmekte güçlük çekeceğini bildiği halde en zor pozisyonları tercih etmesiyle alakalı olduğunu gösteriyor. Ancak gerçek hayat bir porno filminden ibaret değil ve sinirlerimizi zorlarken sağlığımızı da göz önünde bulundurmamız gerekiyor. Eğer sürekli yoga yapan biri değilseniz yataktaki hareketlerinize dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde o komik kramplarla karşı karşıya kalabilirsiniz ve tutku yerini bir gülme krizine veya daha kötüsü acıya bırakacaktır. Limitlerinizi bilmek en iyisi.

İlişki esnasında başa gelen diğer utanç verici birşeyse bir anda ortaya çıkan kaşıntılardır. Bunun nedeni genelde terleme ve vücutta gelişen anlık sıvılardır. Bunlar bir süre sonra kaşıntıya yol açabiliyor. Kaşınmak rahatlatıcı gibi gelse de karşı tarafa mahçup olmamak için bu isteğinizi gizlemeniz gerekebilir, özellikle bu kaşıntılar hiç olmaması gereken bir bölgede belirirse kolay gelsin.

İlişki esnasında veya sonrasında etrafın kirlenmesi de utanç verici olaylar arasındadır. Kıyafetlerin, çarşafın ve iç çamaşırlainin üzerindeki tuhaf kurumun lekeler kimsenin görmekten hoşlanacağı tarzda olmasa da doğal şeylerdir ve bu durumda yapacak pek fazla birşey yoktur aslında.. Aşkın veya tutkunun izleri biryerlerde mutlaka kalacaktır. Yalnız dikkat etmek gerekiyor çünkü çevrenizdeki sizinle ilgilenen meraklı insanlara dün akşam ne yaptoginiz konusunda ipuçları verecektir.

Romantik ilişkiler televizyon ekranında görüldüğü kadar temiz ve basit değildir. Örneğin bir filmde çoğu kez ilişki sonrası sahneler gösterilirken tertemiz ütülü çarşaflar ve makyajı ile saçı mükemmel gözüken bir kadın görebilirsiniz. Ancak gerçek hayatta bunların tam tersi gözlemlenir. Ter, tükürük ve diğer sıvılar böyle bir mükemmeliyete izin vermez. Odanın havası bile değişir ve filmlerde gördülen sahnelerin tam tersi bir görüntü ortaya çıkar. Belki sırf temizlikten kaçmak için bir daha tekrarlamak istemezsiniz.

Gene romantik bir ilişki esnasında yozunuzu kızartabilecek bir olay var sırada: istenmeyen ve beklenmeyen gazlar. Her nekadar gaz çıkarmak biz insanlar için dunanın en normal şeyi gibi gözükse de ilişkiyi pek de olumlu etkilemez. Yani karşınızdaki kişinin sizi ne kadar sevdiğine ve tolerans seviyesine bağlı. Cinselliği utanç verici bir deneyime bile dönüştürebilir. Bu kadınlarında başına sık sık gelebilir. O yüzden en iyisi bir gaz yüzünden ilişkiyi harcamamak ve böyle birşeyin olabileceğini kabullenerek kendinizi hazırlamak. Bir gün mutlaka başınıza gelecektir.

Kanala abone olarak ve bildirimleri açarak birbirinden ilginç içeriklerden haberdar olabilirsiniz. Bir gün daha bizlere eşlik ettiğiniz için teşekkürler.

Yorum Yazın

Siteler TV Dünya Rehberi Siteler tv ana sayfa Stüdyo Pamosid ana sayfa Siteler TV Dünya Rehberi


Siteler TV Dünya Rehberi Siteler tv ana sayfa Stüdyo Pamosid ana sayfa Siteler TV Dünya Rehberi
RSS

Siteler TV Desteğinde Siteler Pazarı E Ticaret sayfasıSiteler TV Desteğinde Siteler Pazarı Güvenli E Ticaret sayfası
Siteler tv ana sayfa Siteler TV Dünya Rehberi