Siteler TV TUBE VİDEOLAR
Hoşgeldiniz
Giriş / Kayıt Ol
Siteler tv ana sayfa

Dünyanın En Acımasız 5 Askeri Eğitimi

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Siteler TV - Kategori: Asker Mehmetçik
359 İzlenme

Açıklama

KANALIMA ÜCRETSİZ ABONE OLUN: https://www.youtube.com/channel/UCaGayY-e-yEvUTtFAeaMcvQ?sub_confirmation=1

Facebook' tan Takip Etmek İçin► https://www.facebook.com/mychannel12
----------------------------------------­----------------------------------------­------
5-Çin, Halk Kurtuluş Ordusu
Çin Halk Kurtuluş Ordusundaki askeri eğitimlerin, yeterince zor ve çekilmez bir durumda olduğu bütün dünyaca bilinmektedir. Çeşitli zorluktaki eğitimlerin yanı sıra, bu eğitimlerin en basiti olarak gösterilen, el bombası eğitimi bulunmaktadır. Pimi çekilmiş bir el bombası, askerler tarafından elden ele dolaştırılmakta ve son askerin bu bombayı bir kuyuya atması istenmektedir. Yapılan en ufak hata bile onlarca askerin sakatlanmasına ve ölmesine neden olabilir. 4-Rus ordusu
Rus ordusu askerlerine verilen eğitimde ise vurulma tatbikatları yapılmaktadır. Askerlere, her zaman vurulabileceklerini anlatmak için, kendi göğüslerine bir kurşun sıkmaları istenir. Buradaki amaç, vurulma anındaki sarsıntıyı ve korkuyu askerlere öğretmektir. Bu sayede askerler, ölümün soğuk nefesini hissedebilir. Eğitim sırasında askerlerden, sivil görünümlü bir insanı vurmasıda istenir.
Burada ise, sivil insanlarıda vurarak insani duygularının köreltilmesi amaçlanır.
3-Beyaz Rusya Kızılbereliler
Beyaz rusya ordusuna mensup kızıl bereli askeri birliğe verilen eğitimler ise, askerler için zorlu ve acımasız eğitimlerdir.
Kızıl bereli askerlerin, bir ağaç veya demir boru üzerinde, 10 kilometre hızla koşmaları istenir. Bu koşu esnasında, rütbeli bir asker, eğitim yapan askerin 1 metre önüne doğru ateş etmektedir.
Eğitimin asıl amacı, savaş atmosferini, askerlere hissettirmek ve korkularıyla yüzleşmelerini sağlamaktır. Aynı zamanda askerlere, kobra yılanı öldürme yöntemide öğretilir ve öldürdükleri yılanların, kanını içmeleride istenir. Bu yöntem Amerikan donanmasında da yaygın olarak kullanılan bir yöntemdir.
2-Taiwan Ordusu Dünyadaki sayılı askeri eğitimler arasında, belkide en can yakan eğitimi, tayvan ordusu yapmaktadır. Genelde Taiwan deniz askerlerince yapılan bu eğitim sırasında, askerler soyunur ve yarı çıplak bir biçimde, taşlarla dolu eğitim alanında sürünmeleri istenir.
Bu eğitim alanına Cennet Yolu adı verilmiştir. Askerler hiçbir şekilde kollarını kullanamazlar. Eğitim bittiğinde ise, vücutlarında çeşitli yaralar ve kesikler meydana gelmektedir.

1-Türkiye SAS-SAT
Ülkemizin özel askeri kuvvetleri olarak Su Altı Savunma ve Su Altı Taarruz timleri, dünyanın en zor ve en tehlikeli eğitimlerinden geçmektedir. Eğitim için askerler, üzerlerinde yanlızca iç çamaşır olacak bir şekilde soyunurlar. 6 kilometrelik bir mesafeye 1 saatte ulaşmaları istenir. Fakat askerler ayrıldıktan 10 dakika sonra bölgeye, öldürmek için eğitim almış köpekler bırakılır. Ya köpeğe karşı koyup, ellerinizle veya dişlerinizle köpeği öldüreceksiniz. Yada Köpeğin sizi acımadan öldürmesine izin vereceksiniz. Bir diğer eğitimde ise askerler, özel bir ormanlık araziye bırakılır. Kendilerine sadece, çakı bıçağı verilerek, 1 hafta boyunca hayatta kalmaları istenir. Ormanda buldukları çeşitli hayvanlarla ve böceklerle yaşam mücadelesi vermek zorunda kalan askerlerin besin zincirlerinde ise, en basit olarak Kurbağa ve Yılanlar bulunmaktadır.
----------------------------------------­-
Kevin MacLeod (incompetech.com)
Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0
http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/

Commenting disabled.
Siteler TV Dünya Rehberi Siteler tv ana sayfa Stüdyo Pamosid ana sayfa Siteler TV Dünya Rehberi

RSS

Siteler TV Desteğinde Siteler Pazarı E Ticaret sayfasıSiteler TV Desteğinde Siteler Pazarı Güvenli E Ticaret sayfası
Siteler tv ana sayfa Siteler TV Dünya Rehberi